Gminne Igrzyska Dzieci - piłka siatkowa dziewcząt i chłopców

17 stycznia 2019r. w Szkole Podstawowej im. Św. Mikołaja w Mierzynie odbyły się gminne Igrzyska Dzieci w Piłkę Siatkową.

Organizatorami zawodów byli Szkoła Podstawowa im. Św. Mikołaja w Mierzynie i Gminny Szkolny Związek Sportowy w Rozprzy.

Dyrektorem szkoły jest mgr Małgorzata Pokora, a opiekunami drużyn mgr Monika Studziżur i mgr Dariusz Pokora.

Nasze dziewczęta zajęły I miejsce.

Skład drużyny dziewcząt: Jeż Aleksandra, Kielanowska Gabriela, Krasoń Julia, Serafin Daria, Krasoń Maja, Hamczyk Lucy, Hebda Katarzyna, Roksela Martyna, Wijas Izabela i Kałużna Maja.

Nasi chłopcy wywalczyli IV miejsce.

Skład drużyny chłopców: Grabowski Adrian, Hajniak Wiktor, Piątek Bartosz, Rytych Michał, Serafin Krystian, Skrobek Hubert, Święconek Mikołaj, Tarnowski Kacper, Tarnowski Kamil i Żebrowski Jakub.