Szkoła Podstawowa im. Zofii Grzybowskiej w Straszowie

TURNIEJ SZACHOWY w ramach projektu "Łódzkie gra w szachy"

26 marca 2024 r odbył się TURNIEJ SZACHOWY dla uczniów szkół podstawowych biorących udział w projekcie #Łódzkiegrawszachy. ♟️

Do Turnieju zostały zgłoszone 1️⃣0️⃣2️⃣ osoby z 11 szkół w dwóch grupach wiekowych: klasy I-IV i klasy V-VIII. Rozgrywki odbyły się w siedzibie gościnnej dla wszystkich szachistów, Szkole Podstawowej w Szydłowie.  Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klas: III - Dawid Gorzka, z VIIa - Kacper Karliński, Łukasz Rozpiątkowski, z VIII - Piotr Gronowski pod opieką pana Rafała Marciniaka.

Zawodnicy spisali się bardzo dobrze. W kategorii starszej 14 miejsce zdobył Piotr Gronowski, 35 miejsce zajął Łukasz Rozpiątkowski, 38 był Kacper Karliński. Dawid Gorzka zajął 44 miejsce w kategorii młodszej. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale.
Dla wszystkich  uczestników gratulacje!!! Opiekunem naszych wychowanków był pan Rafał Marciniak.