ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM! - projekt dla klas młodszych

ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM! – ogólnopolski projekt, do którego zgłosiliśmy się w ramach wychowania proekologicznego oraz edukacji przedszkolnej.

"ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM" to projekt realizowany przez Fundację Banku Ochrony Środowiska w trosce o zdrowie młodego pokolenia. Projekt ma charakter ogólnopolskiej międzyszkolnej rywalizacji zespołowej. Tematyka zajęć poświęcona jest zdrowemu odżywianiy np.: Warzywa i owoce na co dzień i od święta!; Woda na zdrowie!; Plakat promujący przedstawienie „Na straganie”.

Uczniowie klasy zerowej oraz klas I - III  biorą udział w etapie JESIEŃ projektu. Zajęcia poprowadzą wychowawcy klas tj. p.  Dominika Muszelik – kl. 0,  p. Zofia Młodawska – Imiela – kl. I, p. Ewa Miłak - kl. IIa, p. Romana Matusik - IIb, p. Maria Owczarek - kl. III.

Uczniowie już w październiku rozpoczęli  przygodę pt. ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM. Na uczniów czekały różne zadania, w tym konkursy oraz zabawy ruchowe dla dzieci.