Rajd rowerowy klas siódmych

21 czerwca klasy VIIa i VIIb udały się na rajd rowerowy na Pocieszną Górkę, Ranczo Dunajek i Zalew Cieszanowicki.

Mimo upału, wszyscy sprawnie poruszali się na rowerach. Dotarli do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia a następnie do Rancza Dunajek, gdzie był czas na posiłek, odpoczynek i zabawę. Uczestnicy rajdu grali w piłkę siatkową, odpoczywali na leżakach, spacerowali oraz grali w gry np. cymber gaj, bokser.  W Ranczo Dunajek  spędzlili bardzo miło czas, to był wspaniały piknik. Następnie udali się nad Zalew Cieszanowicki. Po zabawach na brzegu zbiornika siódmoklasiści pod opieką p. Grażyny Lewińskiej, p. Kamili Drążczyk, p. Magdaleny Pielużek i p. Agnieszki Ziemskiej wrócili zmęczeni, ale szczęśliwi do szkoły.