Wtorek, 2017-06-27
Cypriana, Emanueli

Wycieczka do Gminnego Centrum Kultury w Rozprzy klas IV A i IV B

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » Wycieczka do Gminnego Centrum Kultury w Rozprzy klas IV A i IV B

Wycieczka do Gminnego Centrum Kultury w Rozprzy klas IV A i IV B

26 pażdziernieka 2016 roku klasy IV A i IV B pod opieką pani Marty Kulik i pana Rafała Marciniaka odbyły wycieczkę do Gminnego Centrum Kultury w Rozprzy.

Uczniowie klas czwartych zapoznali się z możliwościami jaki daje Gminnye Centrum Kultury w Rozprzy. Panie bibliotekarki oprawodziły nas po budynku. Zobaczyliśmy pracownie artystyczną, kuchnię, salę do gier. Następnie wzięliśmy udział w lekcji bibliotecznej "O bibliotece warto wiedzieć...", podczas której dzieci dowiedziały się wielu rzeczy związanych z biblioteką i książką. Na koniec uczniowie obejrzeli Bibliotekę Publiczną w Rozprzy, do której mogli się zapisać. Drogę powrotną do szkoły pokonaliśmy pieszo. Pogoda i humory dopisały.