Wtorek, 2017-06-27
Cypriana, Emanueli

Konkurs na najciekawszą budowlę z klocków - świetlica

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » Konkurs na najciekawszą budowlę z klocków - świetlica

Konkurs na najciekawszą budowlę z klocków - świetlica

KONKURS KONSTRUKTORSKI- trwał od 26 do 30 września 2016r. na zajęciach świetlicowych.

W konkursie wzięło udział 29 uczniów z klas I - VI.  Przeprowadziły go wychowawczynie świetlicy: p. Magdalena Kaczorowska i p.Barbara Rębelińska. Konkurs okazał się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Dzieci świetnie się bawiły, integrowały w grupach i wykazały się dużą inwencją twórczą. Niesamowity efekt końcowy zaskoczył zarówno organizatorki jak i samych „małych konstruktorów”. Nagrodę główną w postaci "Magicznej kostki" za konstrukcję "Żaglówka" otrzymał Mateusz Śmiałowski. Wszyscy konstruktorzy otrzymali nagrody za wysiłek włożony w prace budownicze - owsiane batoniki.