Piątek, 2018-05-25
Borysa, Magdy

ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM! - projekt dla klas młodszych

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM! - projekt dla klas młodszych

ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM! - projekt dla klas młodszych

ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM! – ogólnopolski projekt, do którego zgłosiliśmy się w ramach wychowania proekologicznego oraz edukacji przedszkolnej.

"ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM" to projekt realizowany przez Fundację Banku Ochrony Środowiska w trosce o zdrowie młodego pokolenia. Projekt ma charakter ogólnopolskiej międzyszkolnej rywalizacji zespołowej. Uczniowie klasy zerowej oraz klas I - III  biorą udział w etapie JESIEŃ projektu. Zajęcia poprowadzą wychowawcy klas tj. p.  Marta Mucik – kl. 0,  p. p. Ewa Miłak - kl, Ia i Ib, p. Maria Owczarek - kl. II, p. Zofia Młodawska – Imiela – kl. III.

Uczniowie już w październiku rozpoczęli  przygodę pt. ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM. Na uczniów czekały różne zadania, w tym konkursy oraz zabawy ruchowe dla dzieci.