Poniedziałek, 2018-08-20
Bernarda, Sabiny
  • Do wakacji: -59 dni

O wolności i niepodległości na Powiatowym Przeglądzie

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » O wolności i niepodległości na Powiatowym Przeglądzie

O wolności i niepodległości na Powiatowym Przeglądzie

Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Wokalnych, Tanecznych i Instrumentalnych - Wola Krzysztoporska

14.04.2018 roku odbył się w Woli Krzysztoporskiej Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Wokalnych, Tanecznych i Instrumentalnych, w którym naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice. Aleksandra Kulik jako solistka w kategorii klas siódmych i gimnazjalnych oraz Maja Krasoń i Julia Krasoń w kategorii zespołów wokalnych klas IV - VI. W tym roku Przegląd miał szczególny charakter - wszyscy uczestnicy prezentowali piosenki patriotyczne. Nasze uczennice zaśpiewały: "Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos" oraz "Niepodległa  niepokorna".